Pranie Dywanów Żory

Zapraszamy do kontaktu klientów ze Śląskiego miasta Żory

Żory pranie dywanów - Kontakt

Żory pranie dywanów – Kontakt

CleanMaster Żory

  • tel. 502 854 444

 

 

 

 

Pranie Dywanów Żory

Pranie Dywanów Żory

Na terenie Żor przyjazd do klienta jest bezpłatny. Proces prania, czyszczenia i odplamiania wykładzin, dywanów oraz tapicerki odbywa się w domu u klienta. Nasz przez klient przez cały proces prania i czyszczenia widzi jak dokładnie i profesjonalnie zajmujemy się jego dywanami i wykładzinami. Sposób czyszczenia dostosujemy do dywanu, który mamy wyprać. Nasze usługi sprzątania wykonujemy przy pomocy profesjonalnych urządzeń z zastosowaniem ekologicznych środków chemicznych z właściwościami antybakteryjnymi i antyalergicznymi.

Pierzemy dywany, czyścimy dywany, sprzątamy mieszkania oraz domy w Żorach.

Żory to jeden z głównych naszych obszarów działania, pranie dywanów w Żorach to nasza domena!

Cennik usług prania dywanów dla klientów w Żorach :

Cennik usług czyszczenia, odplamiania dywanów, krzeseł, sof dla Bytomia
Pranie dywanów i wykładzin dywanowych do 13m2, Bytom 50,00 zł
Pranie dywanów i wykładziny dywanowej powyżej 13m2, Bytom 4zł/m2
Pranie krzeseł, Bytom 5zł/szt
Pranie pufy, Bytom 7zł/szt
Pranie foteli, Bytom 15zł/szt
Pranie wersalek, Bytom 45,00 zł
Pranie sofy, narożników, Bytom 15zł/siedzisko
Pranie poduszek meblowych, Bytom 3-10zł
Dojazd w celu prania, sprzątania oraz czyszczenia, Bytom GRATIS!


Pobierz cennik usług czyszczenia dywanów dla klientów z  Bytomia, w formacie PDF

Pranie Dywanów Żory

Dzięki nieustannemu poszerzaniu naszej wiedzy, zastosowaniu wysokiej jakości sprzętu oraz środków czystości, możemy zapewnić że pozbędziemy się brudu i roztoczy nawet z najgłębszych zakamarków dywanów, wykładzin, sof, kanap i innych tapicerowanych elementów wyposażenia domowego w Żorach.

W zależności od potrzeby stosujemy trzy sposoby czyszczenia i prania dywanów: sucha pół-sucha oraz zupełnie mokre pranie. Frędzle, brzegi dywanów czyścimy specjalnie dostosowanymi do tego delikatnymi metodami prania.

Usuwamy wszelkie nieprzyjemne zapachy z dywanów, najczęściej klienci skarżą się na zapachy pozostawione przez zwierzęta domowe. Należy pamiętać iż zapachy pozostawiane przez zwierzęta sa często ignorowane przez właścicieli zwierząt,  spowodowane jest to faktem iż człowiek przyzwyczaja się do swojego otoczenia. Niemniej jednak w wilgotne, pochmurne dni zapachy te są zdecydowanie bardziej intensywne i mogą przeszkadzać. tego typu problem rozwiązujemy poprzez usługę głębokiego prania dywanów.

Po zakończeniu usługi prania dywanów, dywan czy wykładzina klienta z Żor jest  tylko delikatnie wilgotny, nadaje się do użytkowania  zaraz po zakończeniu prac.

Print Friendly, PDF & Email