Site Overlay

USUWANIE ŚNIEGU Z DACHÓW

Dla naszej firmy sprzątającej oraz czyszczącej usuwanie śniegu i sopli z dachów nie jest trudnym zadaniem.

Śnieg pięknie zdobi dachy domów oraz otoczenie w zimnych porach roku. Nadaje domowi przytulności i uroku, ale także powoduje dodatkowe zmartwienia właścicieli domów czy firm.

Clean Master
Tel:. 502 854 444

Usługi sprzątania: Zabrze, Gliwice, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Tarnowskie Góry, Chorzów, Sosnowiec, Rybnik, Knurów, Dąbrowa Górnicza, Żory. Ogólnie cały Śląsk.

To dużo frajdy, gdy jest dużo śniegu, ale większa ilość śniegu zagraża nie tylko konstrukcji budynku, ale także bezpieczeństwu ludzi czy przebywających w okolicy dachu przechodniów. Rozwiązanie jest konieczne – nagromadzony śnieg należy usunąć z dachu także w okolicy komina. Oczywiście można zaryzykować i wykonywać te prace samodzielnie, bez przestrzegania jakichkolwiek wymogów bezpieczeństwa. Lepiej jednak jest skorzystać z profesjonalnych usług świadczonych przez profesjonalistów, którzy chronią i mogą chronić życie i majątek zarówno Twój, jak i osób wokół Ciebie.

Specjaliści nie tylko dysponują całym niezbędnym sprzętem, ale także wiedzą, jak postępować w takim czy innym przypadku, ponieważ te prace porządkowe są wystarczająco niebezpieczne, a jedno małe poślizgnięcie się może spowodować katastrofę i obrażenia ciała.

usuwanie śniegu z dachu sople
usuwanie śniegu z dachu sople

Wypadków nie da się uniknąć, jeśli śnieg lub sople nie są czyszczone i usuwane w odpowiednim czasie, gdyż mogą one ześlizgnąć się z dachu, gdy zacznie się mżawka, a nie tylko ludzie, ale i dzieci mogą chodzić w pobliżu domu lub biura. Praca jest ważna i odpowiedzialna, nie wolno lekceważyć tego obowiązku!

Podobnie jest w przypadku sopli. Oczywiście, patrząc z zewnątrz, te cuda natury wyglądają całkiem atrakcyjnie, jak dzieła sztuki, coś bajecznego i interesującego, ale to piękno może wyrządzić znacznie więcej szkód niż można to sobie wyobrazić. Przede wszystkim mogą zranić przechodzącą osobę, a konsekwencje tego urazu mogą być bardzo bolesne. Nie zapomnij o swojej nieruchomości, takiej jak samochód lub dach budynku poniżej. Padający na niego sopel nie tylko wybije szybę, ale także wygnie lub przebije dach. Takie wydarzenie nie będzie przyjemne, a dodatkowe koszty i zmartwienia mogą przysporzyć ogromnych niedogodności.

Trzeba usunąć sople i usunąć śnieg z dachów, taka jest rzeczywistość Polskiej zimy. Co zrozumiałe, cała ta praca jest wykonywana bezbłędnie przez firmy dbające o czystość. Osoby te są w stanie nie tylko właściwie rozbić sople, ale także uporządkować swoje miejsce pracy po pracy. Spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa pracy i dają gwarancję, że zamówienie klienta zostanie zrealizowane wystarczająco szybko i oczywiście w wysokiej jakości.

Zima to urocza pora roku, ale śnieg i tworzące się sople przypominają mieszkańcom domu, że nie warto długo odwlekać ani podziwiać dzieł sztuki zimowej. Należy zadbać nie tylko o ciepło w domu, ale także o zadbany ogródek, aby później katastrofy nie nawiedziły Twojego domu czy biura.

Print Friendly, PDF & Email
Call Now ButtonZadzwoń Teraz ! Szybki Kontakt