Dla naszej firmy sprzątającej oraz czyszczącej usuwanie śniegu i sopli z dachów nie jest trudnym zadaniem.

Śnieg pięknie zdobi dachy domów oraz otoczenie w zimnych porach roku. Nadaje domowi przytulności i uroku, ale także

powoduje dodatkowe zmartwienia właścicieli domów czy firm.

cleanmaster@op.pl
Poległych Górników 5 Zabrze, Śląskie 41-807
poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela09:00 – 17:00
+48502854444
+48506034487

Nasze usługi:

  • Odśnieżanie
  • Strefa zamieszkania odśnieżanie
  • Odśnieżanie cennik
  • Odśnieżanie świetlików dachowych
  • Stawki za odśnieżanie ciągnikiem
  • Odśnieżanie ciągnikiem
  • Odśnieżanie cena za godzinę
  • Odśnieżanie cena za m2
  • Cennik odśnieżania chodników
  • Odśnieżanie mechaniczne cennik

Usługi odśnieżania: Zabrze, Gliwice, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Tarnowskie Góry, Chorzów, Sosnowiec, Rybnik, Knurów, Dąbrowa Górnicza, Żory. Ogólnie cały Śląsk.

https://owdtech.pl/

To dużo frajdy, gdy jest dużo śniegu, ale większa ilość śniegu zagraża nie tylko konstrukcji budynku, ale także bezpieczeństwu ludzi czy przebywających w okolicy dachu przechodniów. Rozwiązanie jest konieczne – nagromadzony śnieg należy usunąć z dachu także w okolicy komina. Oczywiście można zaryzykować i wykonywać te prace samodzielnie, bez przestrzegania jakichkolwiek wymogów bezpieczeństwa dotyczących systemów dachowych. Lepiej jednak jest skorzystać z profesjonalnych usług świadczonych przez profesjonalistów, którzy chronią i mogą chronić życie i majątek zarówno Twój, jak i osób wokół Ciebie.

Specjaliści nie tylko dysponują całym niezbędnym sprzętem, ale także wiedzą, jak postępować w takim czy innym przypadku, ponieważ te prace porządkowe są wystarczająco niebezpieczne, a jedno małe poślizgnięcie się może spowodować katastrofę i obrażenia ciała.

usuwanie śniegu z dachu sople
usuwanie śniegu z dachu sople

Wypadków nie da się uniknąć, jeśli śnieg lub sople nie są czyszczone i usuwane w odpowiednim czasie, gdyż mogą one ześlizgnąć się z dachu, gdy zacznie się mżawka, a nie tylko ludzie, ale i dzieci mogą chodzić w pobliżu domu lub biura. Praca jest ważna i odpowiedzialna, nie wolno lekceważyć tego obowiązku!

Podobnie jest w przypadku sopli. Oczywiście, patrząc z zewnątrz, te cuda natury wyglądają całkiem atrakcyjnie, jak dzieła sztuki, coś bajecznego i interesującego, ale to piękno może wyrządzić znacznie więcej szkód niż można to sobie wyobrazić. Przede wszystkim mogą zranić przechodzącą osobę, a konsekwencje tego urazu mogą być bardzo bolesne. Nie zapomnij o swojej nieruchomości, takiej jak samochód lub dach budynku poniżej. Padający na niego sopel nie tylko wybije szybę, ale także wygnie lub przebije dach. Takie wydarzenie nie będzie przyjemne, a dodatkowe koszty i zmartwienia mogą przysporzyć ogromnych niedogodności.

Trzeba usunąć sople i usunąć śnieg z dachów, taka jest rzeczywistość Polskiej zimy. Co zrozumiałe, cała ta praca jest wykonywana bezbłędnie przez firmy dbające o czystość. Osoby te są w stanie nie tylko właściwie rozbić sople, ale także uporządkować swoje miejsce pracy po pracy. Spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa pracy i dają gwarancję, że zamówienie klienta zostanie zrealizowane wystarczająco szybko i oczywiście w wysokiej jakości.

Zima to urocza pora roku, ale śnieg i tworzące się sople przypominają mieszkańcom domu, że nie warto długo odwlekać ani podziwiać dzieł sztuki zimowej. Należy zadbać nie tylko o ciepło w domu, ale także o zadbany ogródek, aby później katastrofy nie nawiedziły Twojego domu czy biura.

Call Now ButtonZadzwoń Teraz ! Szybki Kontakt