Pranie Dywanów Tychy , czyszczenie dywanów

 Pranie Dywanów Tychy , Pralnia Tychy

Zapraszamy do kontaktu klientów ze Śląskiego miasta Tychy. Oferujemy Pranie Dywanów Tychy!

CleanMaster Tychy

Dzięki nieustannemu poszerzaniu naszej wiedzy, zastosowaniu wysokiej jakości sprzętu oraz środków czystości, możemy zapewnić że pozbędziemy się brudu i roztoczy nawet z najgłębszych zakamarków dywanów, wykładzin, sof, kanap i innych tapicerowanych elementów wyposażenia domowego w Tychach.

W zależności od potrzeby stosujemy trzy sposoby czyszczenia i prania dywanów: sucha pół-sucha oraz zupełnie mokre pranie. Frędzle, brzegi dywanów czyścimy specjalnie dostosowanymi do tego delikatnymi metodami prania.

Usuwamy wszelkie nieprzyjemne zapachy z dywanów, najczęściej klienci skarżą się na zapachy pozostawione przez zwierzęta domowe. Należy pamiętać iż zapachy pozostawiane przez zwierzęta sa często ignorowane przez właścicieli zwierząt,  spowodowane jest to faktem iż człowiek przyzwyczaja się do swojego otoczenia. Niemniej jednak w wilgotne, pochmurne dni zapachy te są zdecydowanie bardziej intensywne i mogą przeszkadzać. tego typu problem rozwiązujemy poprzez usługę głębokiego prania dywanów.

Po zakończeniu usługi prania dywanów, dywan czy wykładzina klienta z Tychów jest  tylko delikatnie wilgotny, nadaje się do użytkowania  zaraz po zakończeniu prac.

pranie dywanów tychy

pranie dywanów Tychy

 

Pierzemy dywany, czyścimy dywany, sprzątamy mieszkania oraz domy w Tychy.

Tychy to jeden z głównych naszych obszarów działania, pranie dywanów w Tychach to nasza domena!

Cennik usług prania dywanów dla klientów z Tychów :

Cennik usług czyszczenia, odplamiania dywanów, krzeseł, sof w Tychach
Pranie dywanów i wykładzin dywanowych do 13m2, Tychy50,00 zł
Pranie dywanów i wykładziny dywanowej powyżej 13m2, Tychy4zł/m2
Pranie krzeseł, Tychy5zł/szt
Pranie pufy, Tychy7zł/szt
Pranie foteli, Tychy15zł/szt
Pranie wersalek, Tychy45,00 zł
Pranie sofy, narożników, Tychy15zł/siedzisko
Pranie poduszek meblowych, Tychy3-10zł
Dojazd w celu prania, sprzątania oraz czyszczenia, TychyGRATIS!


Pobierz cennik usług czyszczenia dywanów dla klientów z  Tychów, w formacie PDF

Na terenie Tychów przyjazd do klienta jest bezpłatny. Usługa prania, czyszczenia i odplamiania dywanów, tapicerki  oraz wykładzin odbywa się w domu u klienta. Usługobiorca przez cały czas prania i czyszczenia dokładnie widzi jak fachowo i profesjonalnie zajmujemy się czyszczeniem. Wybór metody prania dostosujemy do materiału, który mamy odświeżyć. Nasze prace sprzątające wykonujemy na profesjonalnych urządzeniach z zastosowaniem materiałów chemicznych z właściwościami antybakteryjnymi i antyalergicznymi.

Print Friendly, PDF & Email