O Firmie

Sprzątanie mieszkań to jest to co robimy każdego dnia. Mycie okien także nie jest dla nas czymś obcym. Szereg umów na sprzątanie firm oraz biurowców to nasza codzienność.
Od niedawna uruchomiliśmy grupę odpowiedzialną a utrzymanie terenów zielonych oraz dbanie o sprzątanie i pielęgnację grobów.

Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą, która świadczy usługi na najwyższym poziomie.

Dzięki dużemu zaangażowaniu w wykonywaną pracę, odpowiedniemu przejściu szkoleń oraz dbaniu o dobro naszych Klientów, cieszymy się dużym zaufaniem.

Nasz główny obszar działalności w zakresie prania, sprzątania i czyszczenia to:

[su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]

[/su_column] [su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]

  • Zabrze,
  • Jaworzno,
  • Mysłowice,
  • Piekary Śl,
  • Ruda Śl,
  • Siemianowice Śl,
  • Sosnowiec,
  • Świętochłowice,
  • Tarnowskie Góry,
  • Tychy.

[/su_column][/su_row]

[su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]

Firma Piorąca Dywany

Oferujemy usługę prania dywanów oraz czyszczenia wykładzin. Pranie Dywanów czy czyszczenie dywanów to jest skomplikowany proces, dlatego jeśli chcesz aby Twój dywan wyglądał jak nowy zaufaj tylko profesjonalnej firmie, która usługami prania, czyszczenia i sprzątania zajmuje się od lat.

[/su_column] [su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]

Czyszczenie oraz Odplamianie Dywanów

Profesjonalne czyszczenie oraz odplamianie dywanów oraz tapicerki. Wypadki które kończą się plamami na dywanach i wykładzinach to niestety bardzo częste zdarzenie. Środki chemiczne szeroko dostępne w marketach zwykle są wstanie tylko pogorszyć stan naszego dywanu. Lepiej oddać swoją wykładzinę czy sofę w ręce profesjonalistów. Tylko profesjonalna firma, korzystająca z profesjonalnych środków czystości sobie z plamami na dywanach i wykładzinach.

[/su_column] [/su_row]

[su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]

Sprzątanie Mieszkań

Oferujemy usługę profesjonalnego sprzątania mieszkań. Coraz więcej osób jest na tyle zapracowanych iż na sprzątanie mieszkania czy domu po prostu niema czasu. To coraz częstsze zjawisko w naszych czasach. Dlatego postanowiliśmy uruchomić usługę sprzątania mieszkań oraz domów.

[/su_column] [su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]

Wystawiamy Faktury

Clean Master

Poległych Górników 5
41-807 Zabrze
Tel:. 502 854 444
NIP: 6262466091 ,
REGON: 243245466,

[/su_column] [/su_row]

Gwarantujemy wysoką jakość wykonanej pracy. Jeśli będziesz niezadowolony z naszych usług gwarantujemy zwrot kosztów usługi prania, czyszczenia i sprzątania.

Oceń page
Zadzwoń Teraz ! Szybki Kontakt